Кредити

фінанси для всіх ваших потреб

Взяти споживчий кредит в Україні пропонують такі компанії:

              

Взяти споживчий кредит без поручителів

споживчий кредит без поручителів

Кредити без поручителів є однією з найпопулярніших форм кредиту готівкою, оскільки для їх отримання не потрібно участь третіх осіб. Таким чином, фізичним особам отримати споживчий кредит без поруки, як правило, простіше і швидше, оскільки немає необхідності шукати того, хто зможе поручитися за позичальника. Прикладом кредиту без поручителів є експрес-кредит. Банки, що дають гроші в кредит терміново, буквально за годину, не вимагають застави та поруки.

кредит без поручителів

Де взяти кредит без поручителів?

На цій сторінці ми зібрали для вас вигідні пропозиції банків за кредитами без поручителів у Києві та регіонах України. Порівняйте варіанти, виберіть кредит готівкою на найбільш відповідних вам умовах (низька ставка, максимальний розмір кредиту, швидка видача і т. д.) і відправте заявку в банк на оформлення кредиту без поруки в режимі онлайн.

Отримати вигідний кредит без поручителів легко!

Найчастіше при рекламі кредиту без застави та поручителів кредитні організації мають на увазі на увазі експрес-кредит або споживчий кредит без довідок та поручителів. Оформляється він в короткі терміни (найчастіше протягом 1-2 годин) і з мінімальною кількістю документів (паспорт і додатковий документ зі списку, затвердженого банком), що робить умови ще більш привабливими для позичальників.

Основною проблемою незабезпечених кредитів для банків є збільшення ризику його неповернення. І це призводить до двох негативних наслідків для позичальників: по-перше, максимальна сума для видачі не може бути великою, по-друге, процентна ставка по кредиту не може бути маленькою.

Подивимося спочатку, яку суму можна взяти в кредит без застави та поручителів. Якщо судити за рекламними роликами і плакатам, то оформити таким чином можна досить пристойну позику.

Але ми вже знаємо, що не всьому, що говориться в рекламі, можна вірити. Але й великі суми в даний час дійсно можна оформити, просто для цього може знадобитися більше документів.

Ще більш негативно відсутність забезпечення позначається на процентній ставці, яка збільшується тим швидше, чим більше з'являється у позичальника додаткових можливостей. А якщо скласти разом мінімум документів, короткі терміни розгляду і відсутність забезпечення, то ставка виходить досить значною.