Кредити

фінанси для всіх ваших потреб

Видача кредитів за 15 хвилин онлайн в Україні:

              

Кредити онлайн Україна без довідки про доходи

споживчий кредит онлайн Україна без довідки про доходи

При оформленні будь-якого банківського кредиту онлайн, клієнти можуть зіткнутися з такою ситуацією, коли у них просто відсутня можливість пояснити банку, з яких джерел буде погашатися займ. Це може бути пов'язано або з тим, що роботодавець не може (або не бажає) надати довідку про доходи за формою, необхідної банком, або з тим, що клієнт просто офіційно не працевлаштований. Існує думка, що таким клієнтам в банках робити нічого, і єдиною можливістю оформити кредит у них може бути кредитування онлайн. Але це не зовсім так. Кредити онлайн без довідки про доходи в банку України - це відмінна можливість взяти гроші тим, хто не може це зробити в іншій фінансовій установі.

Кредит онлайн Україна без довідки

Оформити кредит онлайн

Бачачи інформацію про те, що в банку можна оформити кредит онлайн без фінансових документів, багато клієнтів вважають, що це лише рекламний трюк або ще гірше – шахрайство. Але насправді невеликі споживчі кредити вже давно оформляють онлайн без підтвердження доходів, і не тільки в банку, але і в багатьох інших фінансових установах. Позики ці бувають короткостроковими, на невеликі суми і з досить високими відсотками. Іншими словами, банк завідомо закладає в процентну ставку певну частку неплатників. А, оскільки кредити не великі, то і ризики банку будуть мінімальними. До таких кредитах, які оформляються онлайн без довідок, відносять позики на покупку дорогих товарів, споживчі кредити, або ж кредитні карти.

Безсумнівно, максимальна сума по кредиту онлайн з непідтвердженим доходом буде істотно менше тієї, яку клієнт міг би отримати, принісши довідку. Термін розгляду заявки може бути незначно збільшений (банк повинен переконатися хоча б у тому, що клієнт не внесений в чорні списки і не є злісним неплатником в інших установах). Оформлення кредиту онлайн в цілому від стандартної угоди відрізнятися не буде. Для деяких клієнтів банк відкриває більш широкі можливості, пропонуючи без довідок про зарплату більші суми, навіть такі види кредитів, як автокредитування або іпотека. Це стосується співробітників великих корпоративних клієнтів банку, клієнтів, доходи яких проходять через банківську карту хоча б протягом року, а також постійних позичальників, які зарекомендували себе з позитивного боку. Так що кредит онлайн без довідки про зарплату - це цілком реально в багатьох ситуаціях.

Кредит по інтернету в Україні